REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.

HomeHome  PortalPortal  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  CalendarCalendar  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 

Vilijem Levi kaže "Ne" Dženifer Lopez

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Stefy
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator

Broj postova : 7872
Godina : 19

20110814
PostVilijem Levi kaže "Ne" Dženifer Lopez

Otkada je Dženifer Lopez odabrala Vilijema Levija kao partnera u svom najnovijem spotu za pesmu "I'm Into You", počeli su da se pišu razni tračevi: da je romansa, da je Elizabet Gutjerez ostavila glumca jer ju je prevario sa JLo, da je Mark Entoni bio mrtav ljubomoran na Kubanca, dok između njih nije bilo išta više od profesije i ona je htela da mu bude mendažerka i tako ga gurne u Holivud.

Istina je da, od jednog izvora vrlo bliskog Vilijemu, saznali smo da, iako je istina da je Levi odlučio da promeni menadžera jer želi da bude glumac, Dženifer Lopez neće biti ta koja će mu biti menadžerka kao što je ona želela jer joj je Levi rekao "Ne", između ostalog da bi izbegao spekulacije potpisao je ugovor sa agencijom "Vilijem Moris".

Sa druge strane, drugi izvor blizak Dženifer Lopez, rekao nam da iako postoji formalna mogućnost da Vilijem postane deo "Unitet Talent Agency-ja" i "Nuyorican Production-a", u vlasništvu JLo, koja je želela da da Vilijem počne svoje prve poslove na američkom tržištu, ipak je ostala zapanjena njegovom harizmom i talentom.

Ipak, posle puno priča, Levi je odlučio da postane deo druge kompanije koja će voditi njegovu karijeru na engleskom. Što ne znači da u budućnosti možda neće menadžerka biti Dženifer, ali trenutno već ima jednog koji pregovara za njega.

Ovih dana, Vilijem se nalazi u Los Anđeles sa svojom devojkom Elizabet Gutjerez, baš zbog toga da potpiše sa "Morris-om" i da počne da planira nove projekte i diskutuje o sledećim.

Prevod: Stefy

Back to top Go down
View user profile

Similar topics

-
» Dženifer Lopez u novembru u Areni
» Joseph Mallord William Turner
» Gordana Kuic
» Dinastija Obrenović
» Ben Aflek
Share this post on: Excite BookmarksDiggRedditDel.icio.usGoogleLiveSlashdotNetscapeTechnoratiStumbleUponNewsvineFurlYahooSmarking

Vilijem Levi kaže "Ne" Dženifer Lopez :: Comments

ne razumem zasto je odbio...mogao je da ima sjajnu karijeru kad bi mu Dzenifer bila menadzer ali ajde..zelim mu svu srecu :D:
a mozda je ovo samo pusta prica ....
A srećno što god želii XD
ELIZABET Y WILLIAM wrote:
A srećno što god želii XD
Ja mislim da ovo veze nema, pa gde da odbije DzLo zbog traceva, pa to nema sanse... Mislim sta su pricali za Maite, pa je prihvatio i drugu ulogu sa njom, tako da ... :) Drago mi je da je sa Eli, to je komentar celog ovog texta :)
Ezel ♥ Lady wrote:
Ja mislim da ovo veze nema, pa gde da odbije DzLo zbog traceva, pa to nema sanse... Mislim sta su pricali za Maite, pa je prihvatio i drugu ulogu sa njom, tako da ... :) Drago mi je da je sa Eli, to je komentar celog ovog texta :)

:super: :super: :super: dobro kazes slazem se ne vjerujem da bi on odbio ili je to jednostavno pusta prica da mu je J.Lo ponudila poslove ....uglavnom vrijeme ce pokazati svoje sta je istina ......
Ma ovo nije istina, ima neceg tu ali oni pricu naprave, od komarca naprave magarca..xD
AnGel_Perroni wrote:
Ma ovo nije istina, ima neceg tu ali oni pricu naprave, od komarca naprave magarca..xD

slazem se :Good: niko nije lud da odbije Dzenifer i to zbog traceva a da zna da ce mu to pomocu u karijeri
dervisevic fata wrote:

kao i sve druge price Kafica
cisto da covek bude u medijima dok ne stigne neka nova serija
ma vise je dosadan :jajaja: iskace iz frizidera
novinarske price ^^
dervisevic fata wrote:

vjerovatno,i sam je rekao da se zeli probiti u Hollywood,a J-Lo je velika diva Amerike.Pa ako mu je vec pruzila priliku,zasto en bi prihvatio.
Re: Vilijem Levi kaže "Ne" Dženifer Lopez
Post on Fri 2 Sep 2011 - 22:41 by kikY.
Vise nerazumem nista! xD What the fuck?! *O*
Re: Vilijem Levi kaže "Ne" Dženifer Lopez
Post Today at 9:23 by Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top 

Page 1 of 1