REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.

HomeHome  PortalPortal  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  CalendarCalendar  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 

Eva Longoria producent remakea Soy Tu Duena

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Tinny Ama anahi
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član

Broj postova : 32

20111111
PostEva Longoria producent remakea Soy Tu Duena

Poznata producentska kuća ABC u koprodukciji sa Televisom, Lionsgate TV; i ABC Studios razvija engleski remake svetske uspešnice Soy Tu Dueña. Za adaptaciju je zadužen Jorge Zamacona, a kao ekskluzivni producent pojavljuje se i zvezda “Ocajne domacice” Eva Longoria. Uz njih kod adaptacije će surađivati i Tariq Jalil iz produkcijske kuće Intrigue.

Priča će takodje biti smeštena u Texas i govoriti o naslednici koja ostaje bez svega i prisiljena se vratiti na ranč na kojem je odrasla. Remake telenovele (kod nas emitirane kao “Valentina”) najverovatnije će nositi naziv “A Woman Of Steel”.

Nesumnjivo je da će remake postići ogroman uspeh, s obzirom da je ABC jedina kuća koja je zasad uspešno adaptirala latino telenovelu Ugly Betty.

Back to top Go down
View user profile

Similar topics

-
» Charlie Chaplin
Share this post on: Excite BookmarksDiggRedditDel.icio.usGoogleLiveSlashdotNetscapeTechnoratiStumbleUponNewsvineFurlYahooSmarking

Eva Longoria producent remakea Soy Tu Duena :: Comments

Americka Ruzna Beti je meni odlicna, smesna i zanimljiva, ali ako neko nije znao, u Beti su se pojavili mnogi meksicki glumci iz sapunica koje smo gledali, npr: Ninel Konde, Elena Roho, Lupita Ferer, Selma Hajek,Marlene Favela, Viktor Noriega, Lus Elena Gonzales, Serlin, Anhelika Vale, Arturo Karmona..

Ali da se fokusiram na ovo: Bice zanimljivo videti kako ce izgledati ta americka Duena. Ja cu pogledati prvu epku kada se bude emitovala.
meni je Americka Ruzna Beti odvratna, nema nikakvu sadrzinu i svaka epizoda nema veze sa predhodnom, ako i ova bude takva necu gledati
ilce za Beti se slazem.
A ovo vidjecemo kako ce biti, pogledacu.
Mada Meksicka Duena meni nije nesto se dopala posebno, a vidjecemo kako ce na Americki nacin.
Ovo je remake od serije "La duena","Soy tu duena" je remake te serije xd
Inace,sigurna sam da ce ovo biti savrseno uradeno.
od soy tu spanic ce sigurno biti bolje xD
ღJacqueline Bracamontesღ wrote:
ilce za Beti se slazem.
A ovo vidjecemo kako ce biti, pogledacu.
Mada Meksicka Duena meni nije nesto se dopala posebno, a vidjecemo kako ce na Americki nacin.

sada se i ja slazem sa tobom za meksicka duena, jer po sve forume citam da je odlicna serija najbolja serija sva vremena, ali meni nije se cinila nesto posebno (iako Lucero je moja omilena glumica) ukupno serija nije se isticala mnogo od ostale
Meni je tu Lucero skroz losa, bolja mi je u MEPS.
Ne znam nikako me nije privlacila ta serija, Fernando cak je los bio.
Jedino Zapeda i Spanic thumbup thumbup
Ali eto dajem sansu Evi pa cemo vidjet.
Meni je bas Lucero blistala u "Soy tu duena" i eventualno Zepeda.
Spanic i Colunga..nemam potrebe za komentirati,on je svugdje los osim u "Amor Real",a njoj..eto losa bila,ali svugdje je odlicna.
A gledajte..americka produkcija je najjaca i najkvalitetnija,pa vjerujem da ce odlicno obraditi odlicno.
ilce wrote:
meni je Americka Ruzna Beti odvratna, nema nikakvu sadrzinu i svaka epizoda nema veze sa predhodnom, ako i ova bude takva necu gledati
ne bih se slozio sa tobom... meni je americka Beti najbolja... stvarno odlicno uradjena serija... steta sto srbi nisu pustili poslednju sezonu :( ali zato jesu hrvati ali im je termin bio ocajan... sto se tice novog rimejka... pa ne znam.. cisto sumnjam da cu da pogledam... a sto se tice uspeha serija ce sto posto imati gledanost...
Ja sam gledala zadnju sezonu Beti (valjda je bila zadnja) na Fox life
Svejedno ne sumnjam da ce amerikanci ovo vrhunski uraditi i da ce biti bolje od STD
Re: Eva Longoria producent remakea Soy Tu Duena
Post Today at 3:17 by Sponsored content

Eva Longoria producent remakea Soy Tu Duena

View previous topic View next topic Back to top 

Page 1 of 1